Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Skidort
1 549 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2820-100 |
| Färg | Trä |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 95 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 385 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 570 mm |
| EAN-nr | 7318302820107 |


