Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Snöflinga 60 st LEDVarmvit/Transparent
539 kr
403 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snöflinga från Gnosjö Konstsmide med 60 st LED-lampor. Stjärnan är 60x60 cm, anslutningssladden är 5 m. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Snöflinga från Gnosjö Konstsmide med 60 st LED-lampor. Stjärnan är 60x60 cm, anslutningssladden är 5 m. För utomhusbruk.
Recensioner
Asil YVerifierad köpare
för 6 år sedanSuper snygga
Elisabeth LVerifierad köpare
för 6 år sedanMycket nöjd med snöstjärnan!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4460-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 600 mm |
| Spänning | 24 V |
| EAN-nr | 7318304601032 |

