Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Snöflinga LED24L, Varmvit
319 kr
241 krSpara 24 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning med snöflinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus och transparent kabel. Inklusive transformator.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning med snöflinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus och transparent kabel. Inklusive transformator.
Recensioner
KerstinVerifierad köpare
för 2 år sedanJag tycker den är jättefin. Lyser klar i skymning och mörker.
Doris SVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt fin och dekorativ snöflinga med ett varmt ljus. Hemtrevligt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4440-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 400 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318304401038 |
