Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Snöflinga
214 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snöflinga akryl från Gnosjö Konstsmide med 24 st varmvita LED-lampor, timer 6h. Flingan har en 3 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk. Drivs av 4 st AA-batteri. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Snöflinga akryl från Gnosjö Konstsmide med 24 st varmvita LED-lampor, timer 6h. Flingan har en 3 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk. Drivs av 4 st AA-batteri. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4540-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 7318305401037 |

