Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Snögubbe 40 LED
549 kr
435 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julpynta med glad snögubbe i akryl. 40 varmvita LED-lampor som lyser upp vackert i trädgården. Snögubben är 37 cm hög. Transformator är inkluderat.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julpynta med glad snögubbe i akryl. 40 varmvita LED-lampor som lyser upp vackert i trädgården. Snögubben är 37 cm hög. Transformator är inkluderat.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6212-103 |
| Färg | Röd |
| Effekt/prestanda | 0,8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 370 mm |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Bredd | 185 mm |
| EAN-nr | 7318302121037 |


