Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Snögubbe LED 60 cm
924 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snögubbe med halsduk och tomteluva från Kontsmide. Belysningen har vita LED-ljus och kommer med transformator.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Snögubbe med halsduk och tomteluva från Kontsmide. Belysningen har vita LED-ljus och kommer med transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6120-203 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 600 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 200 st |
| Vikt | 3,05 kg |
| Bredd | 490 mm |
| EAN-nr | 7318301202034 |

