Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Stjärna med Ljusslang LED
209 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Stjärna med Ljusslang LED är en stjärna med ljusslang med 78 varmvita LED-lampor. Den har en timer på 6 h och drivs av 3xAA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Stjärna med Ljusslang LED är en stjärna med ljusslang med 78 varmvita LED-lampor. Den har en timer på 6 h och drivs av 3xAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3068-100 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2800-3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 285 mm |
| Antal Ljuskällor | 78 st |
| Vikt | 0,195 kg |
| Bredd | 188 mm |
| EAN-nr | 7318303068102 |


