Dekorationsbelysning Julfigur Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Telefonkiosk Snögubbe
599 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide i form av en telefonkiosk. Lyktan är utrustad med vit LED-belysning och har timer på 5 h. Drivs med 3 st LR14/C-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide i form av en telefonkiosk. Lyktan är utrustad med vit LED-belysning och har timer på 5 h. Drivs med 3 st LR14/C-batterier.
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 6 år sedanFint ljus i lyktan, det glittrade och lyste fint upp rummet. Fick flera kommentarer om den fina och glittrande lyktan. Batteriet höll hela julen.
+ Fin inredningsdetalj som lyfte rummet
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4367-550 |
| Färg | Röd |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Dekorationsbelysning |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 7318304367556 |

