Dekorationsbelysning Star Trading Roterat Komet90 cm 230V
Rek. pris 1 049 kr
999 kr

Roterat Komet90 cm 230V
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siluett i form av ett stjärnfall för utomhusbruk. Vacker dekoration att ha i trädgården eller på framsidan av huset. Stjärnan har 144 varmvita LED-ljuskällor som ger ett härligt sken i mörkret. 230V produkt med 1,8m startkabel av gummi.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Siluett i form av ett stjärnfall för utomhusbruk. Vacker dekoration att ha i trädgården eller på framsidan av huset. Stjärnan har 144 varmvita LED-ljuskällor som ger ett härligt sken i mörkret. 230V produkt med 1,8m startkabel av gummi.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 807-68 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 2,1 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Serie | Ropeart |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 144 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 490 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,3 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 900 mm |
| Ljusflöde | 125 lumen |
| Djup | 25 mm |
| Diameter | 900 mm |
| EAN-nr | 7391482065360 |

