Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Älgar Akryl 5st
609 kr
456 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Älgar Akryl 5st är en slinga med 5 älgar i akryl med 40 varmvita LED. IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Älgar Akryl 5st är en slinga med 5 älgar i akryl med 40 varmvita LED. IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6241-103 |
| Färg | Klar |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Serie | Älgar |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 115 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 130 mm |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 155 mm |
| EAN-nr | 7318302411039 |




