Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Pappersängel 26 cm
Rek. pris 779 kr
540 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Pappersängel 26 cm är en elegant ljusdekoration som passar bra till jul. Den har E14-sockel och strömbrytare. IP20/230V.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsfigur Gnosjö Konstsmide Pappersängel 26 cm är en elegant ljusdekoration som passar bra till jul. Den har E14-sockel och strömbrytare. IP20/230V.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1809-202 |
| Färg | Vit/Mässing |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318308092027 |
