Flaggstångsbelysning Formenta Glimma LED12m, 4000 ljuskällor, LED
10 915 kr
Vald variant
Effekt:
48 W
Diameter:
4,2 m
Höjd:
12 m
bottenkransBottenkrans Glimma 6-12 m 6-12m
515 krförlängningskabel10m
205 kr
Glimma LED
12m, 4000 ljuskällor, LED
10 915 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Glimma Flaggstångsbelysning är tillverkad med varmvita ljusslingor i LED i ett helt unikt mönster som skapar en fantastisk ljuseffekt samtidigt som den är energisnål.
Varumärke
FormentaBeskrivning
Glimma Flaggstångsbelysning är tillverkad med varmvita ljusslingor i LED i ett helt unikt mönster som skapar en fantastisk ljuseffekt samtidigt som den är energisnål.
Välj mellan en 6, 8, 10, 12 eller 16 m hög Julbelysning Formenta som enkelt installeras och hissas upp i flaggstången. De varmvita LED-lamporna skapar en magisk belysning och julkänsla.
Den medföljande transformatorn är IP44-klassad, vi rekommenderar dock att den ska placeras på en plats fri från snö och väta. Glimma är en Julbelysning Formenta av högsta kvalitet och vi lämnar därför tre års garanti.
Den medföljande transformatorn är IP44-klassad, vi rekommenderar dock att den ska placeras på en plats fri från snö och väta. Glimma är en Julbelysning Formenta av högsta kvalitet och vi lämnar därför tre års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Formenta |
| Art.Nr. | 149066 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt | 48 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Glimma |
| Typ | Flaggstångsbelysning |
| Diameter | 4,2 m |
| Höjd | 12 m |
| Antal Ljuskällor | 4000 st |
| Vikt | 8,2 kg |
| EAN-nr | 7350006333095 |






