Flaggstångsslinga Gnosjö Konstsmide 5x100Varmvit, L: 8 m
Rek. pris 1 679 kr
986 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Varmvit
Kabellängd:
8 m

5x100
Varmvit, L: 8 m
986 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Flaggstångsslinga från Gnosjö Konstsmide med 5 st slingor som har 100 st M-LED-lampor per slinga, svart soft cable. Flaggstångsslingan har 10 m anslutningssladd till första lampan, avståndet mellan lamporna är 11 cm. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Flaggstångsslinga från Gnosjö Konstsmide med 5 st slingor som har 100 st M-LED-lampor per slinga, svart soft cable. Flaggstångsslingan har 10 m anslutningssladd till första lampan, avståndet mellan lamporna är 11 cm. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4781-137 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt | 10 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 8 m |
| Höjd | 8000 mm |
| Vikt | 1,08 kg |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | Flaggstångsbelysning |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 500 st |
| EAN-nr | 7318307811377 |

