Fönstersiluett Gnosjö Konstsmide Komet LED
279 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Fönstersiluett från Gnosjö Konstsmide som föreställer en komet . Siluetten har 35 st LED-lampor
Recensioner
David PVerifierad köpare
för 4 år sedanJag placerade siluetten över julkrubban på utomhusväggen. Kablarna drog jag in i utrymmet för att skydda mot väder och vind. Siluetten är kopplad till timer och lyser tillsammans med övrig belysning. Många har passerat förbi stannat upp och begrundat julkrubban. Den är tillverkad i trä figurerna har jag skickat efter från Tyskland. Julkrubban har suttit uppe sedan andra december och fungerar helt tillfredsställande. Siluetten går alltså att användas utomhus om trafon och kontakt skyddas vrån väder och vind. Jätte nöjd Hälsningar David
+ Fantastiskt resultat
- Finns inget negativt om produkten
ChristerVerifierad köpare
för 5 år sedanSom vanligt när det gäller Konstsmide så är deras produkter av mycket hög kvalitet, den här ”kometen” i LED är inget undantag. Mycket trevlig produkt som höjer julkänslan.
+ Lätt att sätta upp
- Finns inget negativt
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2160-010 |
| Färg | Vit |
| Sockel | PushIn |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2000-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 35 st |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 550 mm |
| EAN-nr | 7318302160012 |


