Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 12 Snöflingor L
379 kr
290 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 12 Snöflingor L är en gardinslinga med 12 snöflingor och 60 varmvita LED-ljuspunkter. IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 12 Snöflingor L är en gardinslinga med 12 snöflingor och 60 varmvita LED-ljuspunkter. IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4049-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Gardinslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1200 mm |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Vikt | 0,38 kg |
| Bredd | 1400 mm |
| EAN-nr | 7318300491033 |


