Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 3703 Stjärnor 120 LED
fr.529 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 3703 Stjärnor 120 LED är en gardinslinga (140x120 cm) med 120 LED-stjärnor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Gardinslinga Gnosjö Konstsmide 3703 Stjärnor 120 LED är en gardinslinga (140x120 cm) med 120 LED-stjärnor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Varmvit |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | G |
| Längd | 1,4 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Gardinslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 30 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1200 mm |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Vikt | 0,85 kg |
| Effekt/prestanda | 3,6 kW |
