Gardinslinga Gnosjö Konstsmide Snöflingor LED
Rek. pris 409 kr
323 kr
Se priset!

Snöflingor LED
323 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gardinslinga Gnosjö Konstsmide Snöflingor LED är en gardinslinga med 44 snöflingor med LED-ljuspunkter.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Gardinslinga Gnosjö Konstsmide Snöflingor LED är en gardinslinga med 44 snöflingor med LED-ljuspunkter.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4042-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 44 st |
| Produkttyp | Gardinslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,35 kg |
| Bredd | 1250 mm |
| Kabelfärg | Transparent |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318304042101 |


