Girlang Star Trading Lingon 70 cm
109 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-03
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ girlang av konstgjort grönt lingonris.
Perfekt att dekorera luciakronan med, det medföljer även ett 2 m långt rött band. Girlangen är 70cm lång. Kan även användas att dekorera med på bordet eller kransar.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 092-40 |
| Färg | Green |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Lingon |
| Produkttyp | Girland |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 700 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 700 mm |
| EAN-nr | 7391482073846 |





