Glasboll Gnosjö Konstsmide Ängel Merry Christmas LEDH: 180 mm
174 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Glasboll med varmvita LED-lampor från Gnosjö Konstsmide. Drivs med 3xAA batterier. Har timer på 6h.
Recensioner
Carina HVerifierad köpare
för 4 år sedanSå vacker! Står på min tv-bänk och jag har fått så många fina kommentarer om den nu i jul. Köpte 5st, behöll en och gav bort dom andra i julklapp.
- Inga
Ann-Charlott BVerifierad köpare
för 4 år sedanSuperfin lagom ljuskälla och att det är timer på den och att den går på batteri
Margot GVerifierad köpare
för 4 år sedanSå vacker välgjord juldekoration som lyser väldigt fint. Mycket nöjd med mitt köp. Lättsam hemsida väldigt smidig shopping. Snabb leverans. Rekommenderas
+ Vacker, fint sken
- Att den är batteridriven
LisbethVerifierad köpare
för 4 år sedanHej! Behövde något att lysa upp mitt grovkök plus att den är trevlig.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3393-300 |
| Färg | Silver |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 180 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7318303393303 |


