Glasdekoration Star Trading Glasgran Abete BO
Rek. pris 199 kr
fr.174 kr
Se priset!
Välj variant

Glasgran Abete BO
174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snygg bordsdekoration i form av en gran i transparent grönt glas. Guldfärgad bas som gömmer batteriboxen. Drivs av 3 st AAA batterier. Perfekt till dekoration på julbordet. Ger ett hemtrevligt sken i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Snygg bordsdekoration i form av en gran i transparent grönt glas. Guldfärgad bas som gömmer batteriboxen. Drivs av 3 st AAA batterier. Perfekt till dekoration på julbordet. Ger ett hemtrevligt sken i hemmet.
Recensioner
Margareta SVerifierad köpare
för 3 månader sedanTycker att den är fin
Katarina LVerifierad köpare
för 4 månader sedanLyser väldigt dåligt, spelar ingen roll om man byter batterier. Dåligt exemplar..
+ Fin design
- Lyster dåligt
Annika WVerifierad köpare
för 4 månader sedanSöt glasgran med guldfärgad fot där batterierna döljs. Smidigt med timer som gör att granen tänds och släcks automatiskt varje dag.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Grön, Rosa |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 180 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,45 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Serie | Abete |
| Djup | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |


