Gransiluett Gnosjö Konstsmide 60 cm
349 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Gransiluett från Gnosjö Konstsmide med 40 st vita LED-lampor.
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3920-203 |
| Färg | Klar |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 380 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 600 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,865 kg |
| Bredd | 380 mm |
| EAN-nr | 7318309202036 |


