Hängande Dekoration Star Trading Merry
89 kr
Se priset!

Merry
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mysig juldekoration i form av ett pepparkakshjärta gjord av filt. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mysig juldekoration i form av ett pepparkakshjärta gjord av filt. Fin dekoration som är lättplacerad, lyser fint och skapar julstämning. Drivs av batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 701-09 |
| Färg | Brun |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 245 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Merry |
| Antal Ljuskällor | 14 st |
| Produkttyp | Hängande Dekoration |
| Bredd | 270 mm |
| Sensor | Nej |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482070951 |


