IstappsSlinga Gnosjö Konstsmide 80 Varmvita LED Frostad
299 kr
216 krSpara 28 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Istappsslinga Gnosjö Konstsmide 80 Varmvita LED Frostad är en ljusslinga med 80 frostade LED-ljuspunkter. Den har sensor/timer (6/9h) och drivs av batteri (2xD).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Istappsslinga Gnosjö Konstsmide 80 Varmvita LED Frostad är en ljusslinga med 80 frostade LED-ljuspunkter. Den har sensor/timer (6/9h) och drivs av batteri (2xD).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3739-132 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 1,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Istappsslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Vikt | 0,222 kg |
| Bredd | 3000 mm |
| EAN-nr | 7318307391329 |

