Julby Gnosjö Konstsmide 3 Små Hus LED 4308-000
1 199 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O 3 Små Hus LED 4308-000 är en fin juldekoration med 14 amberfärgade och varmvita LED. Husen drivs av 6 AAA-batterier samt USB och har en timer på 6 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide B/O 3 Små Hus LED 4308-000 är en fin juldekoration med 14 amberfärgade och varmvita LED. Husen drivs av 6 AAA-batterier samt USB och har en timer på 6 h.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4308-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Serie | B/O |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 2, 2 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 14 st |
| Vikt | 1,5 kg |
| EAN-nr | 7318304308009 |
