Julby Gnosjö Konstsmide B/O Mekanisk LED Tomte & Barn
419 kr
409 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Juldekoration Gnosjö Konstsmide B/O Mekanisk LED Tomte & Barn är en fin juldekoration som sprider mysig stämning. Den har 11 LED samt musik och drivs av 3xAA.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Juldekoration Gnosjö Konstsmide B/O Mekanisk LED Tomte & Barn är en fin juldekoration som sprider mysig stämning. Den har 11 LED samt musik och drivs av 3xAA.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4244-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julby |
| Material | Polyresin |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | B/O |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 145 mm |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 190 mm |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Djup | 130 mm |
| EAN-nr | 7318304244000 |

