Julby Gnosjö Konstsmide Camping med Husvagn 6 LED
239 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Camping med Husvagn 6 LED är en fin juldekoration med 6 färgade LED-ljuspunker. Den drivs av batteri (3xAA).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Camping med Husvagn 6 LED är en fin juldekoration med 6 färgade LED-ljuspunker. Den drivs av batteri (3xAA).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4238-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julby |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 105 mm |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 185 mm |
| EAN-nr | 7318304238009 |


