Julby Gnosjö Konstsmide Fiberoptiskt Hus 13 LED
859 kr
652 krSpara 24 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Fiberoptiskt Hus 13 LED är en fiberoptiskdekoration med ett hus med musik och 13 LED-lampor. Den drivs av 3xAAA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Fiberoptiskt Hus 13 LED är en fiberoptiskdekoration med ett hus med musik och 13 LED-lampor. Den drivs av 3xAAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4233-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 180 mm |
| Antal Ljuskällor | 13 st |
| Vikt | 1,2 kg |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7318304233004 |

