Julby Gnosjö Konstsmide Karusell
729 kr
556 krSpara 24 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3443-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julby |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | A |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 265 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 210 mm |
| EAN-nr | 7318303443008 |


