Julby Gnosjö Konstsmide Mekanisk LED
1 389 kr
1 029 krSpara 26 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julmarknad Gnosjö Konstsmide Mekanisk LED är en stämningsfull siluett med 28 varmvita LED. Den spelar musik och drivs av batteri (3xAA).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julmarknad Gnosjö Konstsmide Mekanisk LED är en stämningsfull siluett med 28 varmvita LED. Den spelar musik och drivs av batteri (3xAA).
Recensioner
Eddie JVerifierad köpare
för 3 månader sedanKvaliten är katastrofal
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4236-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 205 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 235 mm |
| Antal Ljuskällor | 28 st |
| Vikt | 2,3 kg |
| Bredd | 390 mm |
| EAN-nr | 7318304236005 |


