Julby Gnosjö Konstsmide Siluett Vinterby 9L LED Natur
489 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Siluett från Gnosjö Konstsmide i form av en vacker vinterby i trä med varmvita LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3235-100 |
| Färg | Natur |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Julby |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7318303235108 |


