Julby Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Tåg med Tomte
1 139 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Juldekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Tåg med Tomte är ett vattenfyllt tåg med en tomte och belysning. Den har en timer på 5 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Juldekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Tåg med Tomte är ett vattenfyllt tåg med en tomte och belysning. Den har en timer på 5 h.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4264-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 180 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,45 kg |
| Bredd | 315 mm |
| EAN-nr | 7318304264008 |
