Julby Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Tågvagn LED
829 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Tågvagn LED är en mysig dekoration med ett vattenfyllt tåg. Lampan har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Den har dessutom timerfunktion (5h).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Tågvagn LED är en mysig dekoration med ett vattenfyllt tåg. Lampan har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Den har dessutom timerfunktion (5h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4278-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 195 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,45 kg |
| Bredd | 240 mm |
| EAN-nr | 7318304278005 |




