Julby Julfigur Gnosjö Konstsmide Tomte med Helikopter
839 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide som drivs med 3 st AA-batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4223-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 185 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |
| Bredd | 320 mm |
| EAN-nr | 7318304223005 |


