Julby Mekanisk Gnosjö Konstsmide LED
599 kr
462 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide med LED, rörelse, musik och ljus. Dubbelfunktion med transformator/batteri.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide med LED, rörelse, musik och ljus. Dubbelfunktion med transformator/batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3447-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 170 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,45 kg |
| Bredd | 235 mm |
| EAN-nr | 7318303447006 |
