Julby Mekanisk Gnosjö Konstsmide Luftballong
749 kr
618 krSpara 17 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide i vacker design med en tomte i luftballong.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4229-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julby |
| Material | Polyresin |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 13 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 240 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,7 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 130 mm |
| EAN-nr | 7318304229007 |


