Juldekoration Gnosjö Konstsmide Bil & Tomte Trä 3 LED
169 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Belysning Gnosjö Konstsmide Siluett B/O Bil & Tomte Trä 3 LED är en fin juldekoration med 3 varmvita LED, timer på 6 h och den drivs av 2xAAA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Belysning Gnosjö Konstsmide Siluett B/O Bil & Tomte Trä 3 LED är en fin juldekoration med 3 varmvita LED, timer på 6 h och den drivs av 2xAAA-batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3272-550 |
| Färg | Röd |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500-2600 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 45 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 143 mm |
| Ljusflöde | 5 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Vikt | 0,18 kg |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7318303272554 |
