Juldekoration Gnosjö Konstsmide Fotoram
759 kr
567 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenfylld ram från Gnosjö Konstsmide som föreställer jesu födelse. Den har varmvita LED-ljus och timer på fem timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld ram från Gnosjö Konstsmide som föreställer jesu födelse. Den har varmvita LED-ljus och timer på fem timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4358-000 |
| Färg | Brun |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 195 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 1,66 kg |
| Bredd | 245 mm |
| EAN-nr | 7318304358004 |

