Juldekoration Gnosjö Konstsmide Husvagn med Tomte
1 039 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide med husvagn och tomtar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4386-550 |
| Färg | Röd |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 112 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 2,1 kg |
| Bredd | 285 mm |
| EAN-nr | 7318304386557 |





