Juldekoration Gnosjö Konstsmide Igloo
819 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide med motiv av tomtens släde vid en igloo. Lyktan har varmvit LED och timer på fem timmar. Dubbelfunktion med transformator/batteri.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide med motiv av tomtens släde vid en igloo. Lyktan har varmvit LED och timer på fem timmar. Dubbelfunktion med transformator/batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4353-200 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 160 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 230 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 160 mm |
| EAN-nr | 7318303532009 |

