Juldekoration Gnosjö Konstsmide Julgranskula Snögubbar
529 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenfylld lykta i form av en julgranskula med snögubbar, varmvita LED-ljus och timer på fem timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld lykta i form av en julgranskula med snögubbar, varmvita LED-ljus och timer på fem timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4361-000 |
| Färg | Brun |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 165 mm |
| Effekt/prestanda | 0,1 kW |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,22 kg |
| Bredd | 150 mm |
| EAN-nr | 7318304361004 |

