Juldekoration Gnosjö Konstsmide Motiv Båge 8 LED
319 kr
262 krSpara 18 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv Båge 8 LED är en stämningsfull julbelysning. Det har en båge med stjärna med 8 varmvita LED-lampor. Siluetten har en timer på 6 h. Drivs av 2xAA-batteri.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv Båge 8 LED är en stämningsfull julbelysning. Det har en båge med stjärna med 8 varmvita LED-lampor. Siluetten har en timer på 6 h. Drivs av 2xAA-batteri.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Recensioner
HiljaVerifierad köpare
för 4 år sedanJättefin att titta på, men väldigt skör
+ Ovanlig och vacker
- Väldigt skör
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3284-210 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,48 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Motiv |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 370 mm |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Vikt | 0,398 kg |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7318303284212 |

