Juldekoration Gnosjö Konstsmide Snögubbe
339 kr
241 krSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snögubbe med roterande barn. Dekorationen kan användas med konstant ljus, rörelse och musik eller 6 timmars timer därefter släcks produkten i 18 timmar och tänds igen nästa dag för en extra festlig stämning. Karusellen har en timer på 6 timmar, drivs av 3xAA batterier (ingår ej) och kan användas med medföljande USB-kabel. Bredden är 18,2 cm och höjden är 23,5 cm.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Snögubbe med roterande barn. Dekorationen kan användas med konstant ljus, rörelse och musik eller 6 timmars timer därefter släcks produkten i 18 timmar och tänds igen nästa dag för en extra festlig stämning. Karusellen har en timer på 6 timmar, drivs av 3xAA batterier (ingår ej) och kan användas med medföljande USB-kabel. Bredden är 18,2 cm och höjden är 23,5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4175-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,83 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Bordsdekoration |
| Material | Polyresin |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 13 st |
| Höjd | 195 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 130 mm |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Djup | 130 mm |
| EAN-nr | 7318304175007 |


