Juldekoration Gnosjö Konstsmide Telefonkiosk
569 kr
447 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenfylld telefonkiosk med tomte från Gnosjö Konstsmide. Den har varmvit LED och timer på fem timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld telefonkiosk med tomte från Gnosjö Konstsmide. Den har varmvit LED och timer på fem timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4363-550 |
| Färg | Röd |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,64 kg |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 7318304363558 |

