Juldekoration Gnosjö Konstsmide Tomte i släde med renar
499 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ jultomte i släde med 8 renar. En stämningsfull juldekoration med sina 16 flerfärgade LED-lampor. Drivs med 3xAAA (ingår ej) och har en praktisk timer på 6 timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorativ jultomte i släde med 8 renar. En stämningsfull juldekoration med sina 16 flerfärgade LED-lampor. Drivs med 3xAAA (ingår ej) och har en praktisk timer på 6 timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4178-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,9 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Polyresin |
| Produkttyp | Bordsdekoration |
| Djup | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 160 mm |
| Ljusflöde | 2, 2 lumen |
| Antal Ljuskällor | 14 st |
| Bredd | 480 mm |
| EAN-nr | 7318304178008 |


