Juldekoration Gnosjö Konstsmide Vakt
289 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Låt denna soldat i akryl vakta trädgården. 16 LED-lampor av vitt sken lyser upp i mörkret. Praktisk timer på 6 timmar. Figuren är 28,5 cm hög med en transparent kabel på 50 cm. Drivs av 4xAA (ingår ej) och har en batteri brinntid på ca 160 timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Låt denna soldat i akryl vakta trädgården. 16 LED-lampor av vitt sken lyser upp i mörkret. Praktisk timer på 6 timmar. Figuren är 28,5 cm hög med en transparent kabel på 50 cm. Drivs av 4xAA (ingår ej) och har en batteri brinntid på ca 160 timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6214-203 |
| Färg | Röd |
| Effekt/prestanda | 0,32 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 10000 K |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusdekorationer |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 285 mm |
| Ljusflöde | 2, 2 lumen |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Bredd | 115 mm |
| EAN-nr | 7318302142032 |

