Juldekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Fåglar
829 kr
639 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Fåglar är en stämningsfull lykta som passar bra i juletid. Lyktan har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Den har dessutom timerfunktion (5h).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Fåglar är en stämningsfull lykta som passar bra i juletid. Lyktan har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Den har dessutom timerfunktion (5h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4284-200 |
| Färg | Antik Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 255 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,99 kg |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7318304284204 |



