Juldekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Tomte och Julgran
869 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Tomte och Julgran är en vattenfylld lykta med en tomte och julgran. Den har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Lyktan har dessutom en timerfunktion.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordsdekoration Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Lykta Tomte och Julgran är en vattenfylld lykta med en tomte och julgran. Den har en LED-ljuskälla och drivs av batteri (3xAA) eller USB. Lyktan har dessutom en timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4279-000 |
| Färg | Antik Brun |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julby |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 330 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 2,12 kg |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7318304279002 |



