Juldekoration Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Snögubbe
378 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld minilykta från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED-belysning. Drivs med 3xAA batterier.
Recensioner
Johnny JVerifierad köpare
för 7 år sedanPerfekt, jul till 1000×
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2808-000 |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 7318302808006 |


