Juldekoration Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Tomte
389 kr
353 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide med varmvita LED-lampor. Drivs med 3xAA batterier.
Recensioner
Margareta HVerifierad köpare
för 6 år sedanJättefin lykta som mitt lilla barnbarn älskar. Den kommer glädja alla under Julens festligheter.
+ Jättebra med timer
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3497-000 |
| Färg | Brun |
| Effekt/prestanda | 0,05 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 127 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 127 mm |
| EAN-nr | 7318303497001 |


