Julgran Gnosjö Konstsmide LED
429 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgran från Gnosjö Konstsmide med varmvita LED-lampor. Drivs med 3xAA batterier.
Recensioner
EvahVerifierad köpare
för 5 år sedanEn mycket vacker gran med ett behagligt sken som verkligen ger ett dekorativt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2804-000 |
| Färg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgran |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 370 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 160 mm |
| EAN-nr | 7318302804008 |


